Andělé

16. dubna 2017 v 0:02 | Admin


ZÁKLADNÍ INFORMACE

 

 

Mylně se může zdát, že andělé jsou jenom v nebi a člověk se jím stane, jakmile projde bránou nebeskou, ale to není pravda. Andělé žijí mezi námi, ale poznat je nemůžeme. Andělé mají být strážce lidí, chránit je před nebezpečím. Oplývají nebyčejnou krásou a zářivou magii, ale ne všichni. Nejsou ani krutí, ani zlí, ale jsou spravedlivý a hodní.

VZHLED

 

Je několik druhů andělů - Padlý anděl, anděl smrti, strážný anděl.

Padlý Anděl - Schopnost padlého anděla je komunikovat s bytostmi skrz jejich vlastní myšlenky,takže je nikdo neslyší (pokud anděl není pod kontrolou vyšší moci jako je Rada/Starší)

Anděl Smrti - Schopnost anděla smrti kromě odebírání života bytostem a zřídka kdy jiným andělům je také ovládání ohně, ale to vše pouze v malé míře (většinou na ochranu sebe sama) - tato schopnost je ojedinělá

Strážný Anděl - Schopnost Anděla smrti je vycítění či propojení se svým chráněncem v době nebezpečí, ale pod podmínkou jsou-li spolu již delší dobu - tuto schopnost má každý strážný anděl po dobu svého působení. Sem tam se najde také strážný Anděl se schopností padlého anděla ( většinou v případě, že padlý anděl dostal nějakou zásluhou svá křídla zpět.

HISTORIE

 

Nikde není zmínka o tom jak se andělé dostali na zem a ani sami andělé o tom nemluvi, snad proto, že je to přísně tajné a mohlo by vyzrazení tajemství stát i život. Přesto si lidé myslí, že přišli na zem protože dostali za úkol je chránit nebo to dostali za trest. Většina se přiklání k té druhé možnosti, jelikož andělé byli taky vyhnáni do Velitery a to z důvodu existence padlých andělů.

 
 

SLABOSTI

 

Probodnutí posvátnou věcí, dlouhý pobyt s démonem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama