Sirény

15. dubna 2017 v 17:19 | Admin


ZÁKLADNÍ INFORMACE

 

 

Rozdíl mezi sirénu a mořskou pannou je ten, že sirény jsou potomci bohů a mořské panny se řadí spíš k vílám a první mořská panna nebyla potomek bohů, ale byla pouze jimi vytvořena.

 

VZHLED

 

Přímí potomci bohů vypadají jako ženy/muži s rybím ocasem a ptačími křídly, podobné jako harpyje, později se začaly objevovat jenom s rybím casem, tenhle druh sirén se často plete s mořskými panami. Sirény mají překrásný hlas, kterými umí přinutit muže/ženy udělat co chtěji, kromě upírů, hybridů a sukub/inkubus působí kouzlo na všechny. Sirény jsou nesmrtelné věkem, na svém těle mezi šupinami mají jednu zlatou šupinu, která reprezentuje jejich druhý život, který můžou někomu darovat nebo ho použít na sobě.

 

HISTORIE

 

Sirény jsou údajně dcerami boha vod a Můzy nebo bohyně tance. Sirénou se však můžeš stát i člověk, pokud se rozhodne zemřít a sloužit moři, musí je však příjmoout většina původních sirén. Tyto sirény žijí však pouze staletí a po zbytek svého života dožijí jako lidé. Mylně se lidé domnívají, že sirény jsou pouze ženy, mohou to být ale i muži.

 

SLABOSTI

 

Dlouhý pobyt na slunci, bez slanné vody, oceán jako takový, který je nutí zabíjet.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama