Upíři

15. dubna 2017 v 18:04 | Admin


ZÁKLADNÍ INFORMACE

 

 

Upíři jsou nestarnoucí bytosti, ale nejsou nesmrtelní. Když jim propíchnete kůl srdcem nebo postavíte na slunce, můžou zemřít. Někteří upíří mají od čarodějek prsteny, které je před sluncem chrání.

 

VZHLED

 

Vypadají jako obyčejní lidé, ale jakmile se projeví jejich upíří já, jsou silnější, rychlejší. Jakmile cítí krev, naběhnou jim žilky a narostou tesáky.

 

HISTORIE

 

Upíři stejně jako vlkodlaci žijí na světě od nepaměti. Jeden vědec sesbíral fakta o prvním upírovi, který byl stvořen čarodějkou, aby vyhnal z vesnice bestii, co ji ohrožovala. Když ale zjistil, že čarodějka ho chce po jeho vykonané práci zabít, vymkl se kontrole a pozabíje celou vesnici. Bohové proto upíry prokleli. Od té doby upírům vadí slunce, vadí jim sporýš neboli železník.

Upírem se člověk může stát, když umře s upíří krví v oběhu. Upíří krev dokáže i zranění vyléčit. Umí ovládat mysl i číst myšlenky.

Původní upíři se nezrodily díky jinému upírovi, ale díky čarodějkám. Je to speciální druh upírů, který nelze zabít kde jakým kůlem, ale jenom toho z bílého dubu. Bílý dub je vzácný a většina původních se postarala, aby většina z tchto stromů byla spálena. Přesto na ně funguje magie čarodějek, takže se dají vysušit a uvrhnout do hybernace.


 

SLABOSTI

 

Zbraně ze dřeva, sporýš, slunce, vlkodlačí kousnutí

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama